0216 393 77 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Teras izolasyon malzemesi

16 Nisan 2019
54 kez görüntülendi
blank

Teras izolasyon bakım ve onarım

Teras izolasyon malzemesi, hem sürme hemde sprey şeklinde uygulanabilen ve her zemine uygulama yapabilen bir yeni nesil su yalıtım malzemeleri. Teras izolasyon malzemesi kuruma veya yüzey de buluna bilen her uygulama alanına rahatlıkla uygulanan bir su yalıtım malzemeleri. Yeni nesil ürünlerimizin genel olarak kullanılmaya daha çok el verişli olup herkesin tercih konusun da en iyi malzemesi günün unvanını alıyor.

Teras izolasyon malzemesi sürme izolasyon yani el ile sürülen izolasyonlardır. Diğer izolasyonlar ise sprey olarak atılan izolasyonlardır.

Sürme izolasyonların ömürleri teras üzeride uygulandıysa en fazla 5 yıldır. Şap altında ve fayans altına uygulanan sürme izolasyonların ömrü ise 7 ile 10 yıl arasında değişmektedir.

Bir diğer teras izolasyon malzemesi ise sprey olarak atılan izolasyon püskürtme sistemidir. Bu sistem el ile sürülen izolasyona kat ve kat oranla daha kalitedir. Neden sprey izolasyon? izolasyon sprey olarak uygulandığında gözle görülmeyen çatlak ve deliklere nüfuz ederek deliklerin ve çatlakların kapanmasını sağlayarak daha sağlam izolasyon sistemi sağlar. Püskürtme olarak atılan izolasyonun ek yeri olmaz. Ek yeri olmayan izolasyonun su kaçıracak bir yeri yoktur. Sprey izolasyon ürünlerinin ömürleri kullanılan izolasyonun kalitesine ve yapılan işçiliğe bağlıdır. Her zaman kaliteli ürün ile kaliteli işçilik olduğu zaman yapılan işte kaliteli olmaktadır.

Fayans veya Beton Şap Uygulanan Malzeme
Sürme izolasyonların 2 yıl garantisi veya 5 yıl garantili oluyor. Yeni nesil su izolasyon olana polyurea malzemesi güçlü olması ve süper elastik olması yaklaşık 15 yıl garantili olan bir sprey izolasyon malzemesidir. Mobil araç içer sinde olan makine sistemiyle yapılan su yalıtım malzemesidir. Terasların genelin de uygulana bu malzemelerin geometrik yapılara sahip olduğun dan hava şartların dan etkilenmeyen malzemeler kesinlikle kopma çatlama yapmamaktadır.

su yalıtım malzemeleri

Teras veya çatı açık alanlar da bu 2 malzeme rahatlıkla uygulanan ve kısa zaman da projeler teslim edilmektedir. teras izolasyon malzemesi en çok polyurea kaplaması tercih edilmekte olup kendi su izolasyon konusun da yüksek teknoloji olan bu ürün en çok satılanların arasında. terasların genellikle hava şartları veya bina oturmaların dan kaynaklı bu gibi su kaçağını en çok engelleyen malzeme polyurea su yalıtım kaplaması malzemesi ödülü almıştır.